Wydawca
Werner & Mertz GmbH
Rheinallee 96
55120 Mainz, Niemcy
Telefon: +49 6131 964-01

Numer wpisu w rejestrze handlowym: AG Mainz, HRB 74
Numer identyfikacyjny VAT: DE149064223

Dyrektor zarządzający
Reinhard Schneider

Osoba kontaktowa ds. strony internetowej
Isabelle Momper
Telefon: +49 6131 964-2486
Faks: +49 6131 964-32486
E-mail: IMomper@werner-mertz.com

Kontakt
Werner & Mertz Delta Polska Sp. z.o.o.
ul. Londyńska 4/3
03-921 Warszawa
Tel.: +48 22 241 19 72

Pomysł, projekt strony oraz wykonanie
VMLY&R COMMERCE GmbH
Darmstädter Landstr. 112
60598 Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pomoc techniczna
Knecht GmbH
Gaulsheimer Str. 16
55437 Ockenheim, Niemcy

Klauzula poufności

Odpowiedzialność za treści
Jako dostawca usług odpowiadamy za własne treści umieszczone na tych stronach, zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Jako dostawca usług nie jesteśmy jednak zobowiązani do kontrolowania informacji przekazanych lub zapisanych przez podmioty trzecie, ani do badania okoliczności, które mogą wskazywać na czynność niezgodną z prawem.

Powyższe zastrzeżenie nie wpływa na zobowiązania do usunięcia lub zablokowania wykorzystywania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Odnośną odpowiedzialność stosuje się jednak dopiero od momentu pozyskania informacji o konkretnym przypadku naruszenia prawa. Jeżeli dowiemy się o przypadkach naruszenia prawa, niezwłocznie usuniemy odnośne treści

Odpowiedzialność za linki
Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych podmiotów trzecich, na których treści nie mamy żadnego wpływu. W związku z tym nie możemy wziąć odpowiedzialności za takie obce treści. Za treści podlinkowanych stron zawsze odpowiada dany dostawca lub operator strony. Podlinkowane strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnego naruszenia prawa w momencie ich podlinkowania. W momencie podlinkowania tych stron nie były znane żadne treści niezgodne z prawem.

Nie można jednak wymagać stałej kontroli treści umieszczonych na podlinkowanych stronach, jeżeli nic nie wskazuje na konkretne przypadki naruszenia prawa. Jeżeli dowiemy się o przypadkach naruszenia prawa, niezwłocznie usuniemy odnośne linki.

Prawo autorskie
Treści i prace sporządzone przez operatora, umieszczone na tych stronach, podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie wspomnianych treści i prac poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody danego autora lub wykonawcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone wyłącznie na użytek prywatny, niekomercyjny.

W przypadku gdy treści umieszczone na tej stronie nie zostały sporządzone przez operatora strony, należy przestrzegać praw autorskich podmiotów trzecich. W szczególności treści podmiotów trzecich są oznaczone jako takie treści. Jeżeli dowiedzą się Państwo o naruszeniu prawa autorskiego, prosimy o stosowną informację. Jeżeli dowiemy się o przypadkach naruszenia prawa, niezwłocznie usuniemy odnośne treści.